The Secret Circle RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре Дошли в Чейс Харбър. Това е мястото, където можеш да очакваш неочакваното.

Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Нов Дизайн
Добре Дошли в Лунапарка EmptyНед Фев 19, 2012 4:43 pm by Даяна

» Създай демон...
Добре Дошли в Лунапарка EmptyПет Фев 17, 2012 2:13 pm by Коди Мартин

» Станете наши приятели...
Добре Дошли в Лунапарка EmptyПет Яну 27, 2012 5:21 pm by kenzi

»  Episode 14: Valentine
Добре Дошли в Лунапарка EmptyЧет Яну 26, 2012 9:27 pm by Даяна

» СЪОБЩЕНИЯ!
Добре Дошли в Лунапарка EmptyЧет Яну 26, 2012 7:29 pm by kenzi

» Създаване на вещици/вещери.
Добре Дошли в Лунапарка EmptyЧет Яну 26, 2012 1:47 pm by kenzi

» Спам? Къде?!..
Добре Дошли в Лунапарка EmptyСря Яну 25, 2012 8:19 pm by Даяна

» Четки, стилове и градиенти
Добре Дошли в Лунапарка EmptyСря Яну 25, 2012 5:46 pm by kenzi

» Няколко Текстури
Добре Дошли в Лунапарка EmptyСря Яну 25, 2012 5:41 pm by Джеймс.

Партньори
BGtop
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 11, на Пон Яну 23, 2012 8:45 pm

You are not connected. Please login or register

Добре Дошли в Лунапарка

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Добре Дошли в Лунапарка Empty Добре Дошли в Лунапарка Нед Яну 08, 2012 8:49 pm

Джеймс.

Джеймс.
Admin
Admin

Добре Дошли в Лунапарка Tumblr_luyv7vl4cJ1qkw03zo1_500

http://thesecretcircle.bestoforum.net

2Добре Дошли в Лунапарка Empty Re: Добре Дошли в Лунапарка Вто Яну 24, 2012 4:57 pm

Adam Conant

Adam Conant
Член на "Тайният Кръг"
Член на

Не беше особено наясно какво прави точно тук. По принцип му се искаше да избяга за малко от натовареното ежедневие в училище и в бара, както и да помисли за цялата тази работа с магията, което значеше, че лунапаркът едва ли е най-подходящото място. Въпреки това, след безцелно разхождане насам-натам, най-накрая се озова тук. Нямаше определена цел и въобще се движеше някак на посоки. Стъпките му бяха бавни, отмерени, носещи го сред масата от хора. Погледът му някак премрежен, а лицето изглеждаше замислено. Определено физически беше тук, но не и мислено. През съзнанието му прелитаха най-различни образи от изминалите дни, всеки от които все по-объркващ и по-объркващ. Дори работата в бара не му беше помогнала да изчисти съзнанието си от тях.
- Да си имам късмета ... - прошепна по едно време без да осъзнава, че е казал мислите си на глас.
Изрита някаква изпусната кутийка от бира и продължи безцелната си траектория, надявайки се, че многото шум, пъстроцветни нюанси, музика и непознати хора ще му помогнат да подреди мислите си.

3Добре Дошли в Лунапарка Empty Re: Добре Дошли в Лунапарка Вто Яну 24, 2012 5:13 pm

Cassie Blake

Cassie Blake
Admin
Admin

Чувствах се още по-объркана и от вчера.Колкото повече разглеждах книгата си на сенките,толкова повече в главата ми се набиваше мисълта,че имам черна магия и мога да нараня някой.Толкова много желаех да открия нещо повече за смъртта около баща ми или поне нещо за семейната история.Баба ми се държеше странно и започвах да се притеснявам за нея.
И отчаянието ме доведе...тук.Беше странно място,което обикновено не посещавам,но явно и този момент дойде.Започнах безцелно да се разхождам докато в главата ми се блъскаха какви ли не въпроси и на никой един от тях не намирах смислен отговор и това ме побъркваше.А само преди месец бях обикновено и щастливо момиче живеещо с майка си...
Тръснах главата си,за да прогоня лошите мисли и се огледах около себе си.
"Какво правиш,Каси?Никой от Кръга или пък от училището ще дойде тук...това е тъпо и скучно място!"
За момент си представих Фей да дойде на лунапарк...определено си заслужаваше да се види.
Докато погледа ми безцелно преминаваше през непознатите лица в далечината видях...Адам?Уоу,ето още един,който определено никога нямаше да помисля,че мога да срещна тук.Но в минутата в която тръгнах към него се спрях.Ами ако беше по-добре да не отивам при него?Даяна ми беше приятелка,уважавях я и знаех какво й коства да ме гледа близо до него,особено след глупостите за двама ни с Адам,които беше изръсил баща му в нетрезво състояние.И въпреки това можех да си спомня думите й че не й пука.Макар,че не го вярвах,реших че тя може и от никъде да не научи за това тръгнах натам.
-Хей,Адам.
Поздравих го весело,когато се изравних с него и го погледнах.
-Какво правиш тук?Не очаквах да те видя точно на това място.

http://thevampirediariesrpg.bulgarianforum.net/forum

4Добре Дошли в Лунапарка Empty Re: Добре Дошли в Лунапарка Вто Яну 24, 2012 5:45 pm

Adam Conant

Adam Conant
Член на "Тайният Кръг"
Член на

Ах, а си беше въобразявал, че нещата не могат да се влошат...
Така де, не че присъствието на Каси го караше да се чувства зле, напротив, просто ... дообъркваше така или иначе обърканото му съзнание. Цялата тази работа със звездите, с другите неща, появата й в живота му ... Даяна не на последно място. Всичко беше толкова сложно и заплетено, че просто не можеше да види начин да направи нещата така, че някой да не бъде наранен. Все пак едно нещо беше сигурно и Адъм не се съмняваше в него нито за миг. Точно тук, точно сега, в това състояние, единственият човек на тази земя, който можеше да отвлече мислите му от черната бездна на отчаянието, беше Каси.
Единствено Каси.
- Хей.
Не беше убеден дали е в настроение за усмивка и дали няма да се получи някоя мъченическа гримаса ако се опита да се усмихне, но устните му неволно се извиха нагоре.
- Бих могъл да кажа същото и за теб. - засмя се леко, - Предполагам, че и двамата неволно сме дошли на място, където трудно ще срещнем някой друг от Кръга, а?
Да, вероятно това беше обяснението за идването му тук. Едва ли някой от останалите щеше да дойде, имайки се предвид какъв тип забавления предпочитаха. Особено Фей. Появата й тук можеше да значи само, че е решила да се позабавлява и подиграва за сметка на горките хорица, които посещаваха подобни места.
- Е, как си? Имам предвид ... - не искаше да повдига темата за магията. Постоянно говореха за нея, тя постоянно ги поставяше в някаква опасност и като че ли му беше дошло до гуша, - В настроение ли си за един захарен памук?
Посочи малката количка, пред която се бяха събрали солидно количество родители с нетърпеливите си деца, които напираха да получат така чаканата захарна сладост. Адам вдигна невинно рамене и зачака отговора на Каси.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите