The Secret Circle RPG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре Дошли в Чейс Харбър. Това е мястото, където можеш да очакваш неочакваното.

Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Нов Дизайн
Изоставената къща / преди месец EmptyНед Фев 19, 2012 4:43 pm by Даяна

» Създай демон...
Изоставената къща / преди месец EmptyПет Фев 17, 2012 2:13 pm by Коди Мартин

» Станете наши приятели...
Изоставената къща / преди месец EmptyПет Яну 27, 2012 5:21 pm by kenzi

»  Episode 14: Valentine
Изоставената къща / преди месец EmptyЧет Яну 26, 2012 9:27 pm by Даяна

» СЪОБЩЕНИЯ!
Изоставената къща / преди месец EmptyЧет Яну 26, 2012 7:29 pm by kenzi

» Създаване на вещици/вещери.
Изоставената къща / преди месец EmptyЧет Яну 26, 2012 1:47 pm by kenzi

» Спам? Къде?!..
Изоставената къща / преди месец EmptyСря Яну 25, 2012 8:19 pm by Даяна

» Четки, стилове и градиенти
Изоставената къща / преди месец EmptyСря Яну 25, 2012 5:46 pm by kenzi

» Няколко Текстури
Изоставената къща / преди месец EmptyСря Яну 25, 2012 5:41 pm by Джеймс.

Партньори
BGtop
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 11, на Пон Яну 23, 2012 8:45 pm

You are not connected. Please login or register

Изоставената къща / преди месец

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Даяна

Даяна
Член на "Тайният Кръг"
Член на

Вчера открих стара книга сред вещите на майка ми,беше много странна и осолена.Щом я отворих разбарх че е книга със заклинания,че аз съм вещица ипритежавам сили за които не подозирах.Не исках да казвам на татко,щеше да ме помисли за луда,в книгата имаше описание на стара къща,не беше трудно да я открия,но не исках да ходя сама ,за това се обадих на Адам да дойде с мен...Той винаги бе до мен,можех винаги да разчитам на него,знаех че и той също има сили като моите,но не бе открил книгата си..Според тази на майка ми има още 5 като мен които имат сили и Адам е един от тях..
Влязохме в къщата,имаше растения,още листове и странна миризма бе пропила навсякъде
-Какво е това място?

Adam Conant

Adam Conant
Член на "Тайният Кръг"
Член на

- Явно място, където никой няма да ни притеснява. Родителите ни са били доста съобразителни, признавам им го.
Присви неодобрително вежди, изравнявайки се с Даяна Наистина, постройката изглеждаше толкова ужасно, сякаш всеки момент ще се срути над главите им, но беше по-добре от нищо. Очевидно и родителите им я бяха използвали преди време за свои-собствени цели, нещо, което изглеждаше добре дошло, предвид желанието на Адъм околните да не разбират за цялата тази работа с ... необикновената книга. Все още не можеше да свикне с идеята да нарича нещо реално и съществуващо "магическо", още повече да причислява себе си към онези, които могат да го практикуват. Все пак, Даяна недвусмислено му беше заявила, че и той е част от цялата тази работа, значи имаше нещо вярно.
Което не му пречеше да е скептично настроен.
- Поне не е някое мазе или подземие. Нямаше да го понеса. - той се завъртя насам-натам, оглеждайки множеството билки и растения, - Сигурно тук са правили ... магиите си. Книгата казва ли нещо повече?
Адъм се приближи до Даяна, посочвайки странната книга. Знаеше, че тя е не по-малко объркана от него, затова искаше да е до нея - да й покаже, че няма от какво да се страхува, когато той е с нея.

Даяна

Даяна
Член на "Тайният Кръг"
Член на

Може и да беше прав и да са били съобразителни,но нещо ми подсказваше,че не само са правели магии тук,това място имаше странен заряд и аз го усещах,мисля че и Адам също.Стоеше близо до мен и оглеждаше мястото,стисках книгата в ръката си както в деня в който му казах какъв е,наложи се и да му демонстрирам малка магия която бях научила докато проучвах книгата.Бяхме като в небрано лозе,не знаехме нищо,а не смеехме и да питаме ,защото не знаехме какво ще стане
-Дори да не е подземие ме побиват тръпки Адам.. - той ме гледаше в очите,знаеше колко объркана съм и колко ми е трудно,но усещането да е до мен убиваше част от несигурността - Не!Посочва мясотот,че тук са упражнявали магия,останалото са заклинания както и името ти или поне това на родителите ти...намеква само кои са другите! Адам ... страх ме е...

Adam Conant

Adam Conant
Член на "Тайният Кръг"
Член на

Как нямаше да я е страх ... Самият него го побиваха тръпки от цялата тази история с книгата, магията, това място, а сега и фактът, че имало и други. Въпреки това пред нея не трябваше да издава собствената си несигурност. Адъм въздъхна и се приближи до момичето, обгръщайки раменете й с ръце. Целуна косите и й, прошепвайки тихо да не се притеснява, защото той е тук, след което се усмихна окуражително.
- Другите, да ... - отдалечи се малко, замислено прокарвайки пръсти върху един стар шкаф. Стори му се, че разпозна едно от растенията в саксиите като женшен, но бързо върна вниманието си върху истински важното, а именно кои бяха онези "другите". - Какво знаем за тези други, Даяна?
Не, не това беше истинският въпрос. Искаше му се да попита дали ще кажат и на тях, но самият той още изпитваше известни съмнения за всичко това, камо ли да убеждава други хора във факта, че са вещери. Не, трябваше да спечели малко време, да види кои са и после щяха да им кажат.
- Защото определено трябва да ги намерим. - той скръсти ръце пред себе си, - Казва ли се на каква възраст са? Ако знаем, ще можем да стесним кръга значително.

Даяна

Даяна
Член на "Тайният Кръг"
Член на

Определено куражът който Адам показваше вдъхваше и на мен увереност и сила да продължа да търся,за да разплетем тази история.Когато ме прегърна се отпуснах за миг в ръцете му,не исках да ме пуска ,исках да останем така завинаги.
Тогава видя разтение което разпозна,имаше го в книгата ,както и повечето разтения които се намираха на това място,но тук нямаше нищо за останалите вещери които съставяха кръга
-Всъщност само фамилии,но до сега не им бях обърнала внимание...
Дръпнах се към прозореца за да видя по-добре имената на другите,Адам ме погледна и остана на място за да чуе какво ще му кажа
-Чембърлейн...Фей..сигурно е Фей,ако от нашите семейства ние имаме сили от тях е тя...едва ли е майка и..Армстронг...това.... Ник..може ли да е Ник? ..

Adam Conant

Adam Conant
Член на "Тайният Кръг"
Член на

Чембърлейн? Дъщерята на директорката?! Тоест ... онова момиче, което преспокойно можеше да мине за вещица по всички параграфи, при това от онези вещици, които човек причислява към "злите" и неотменно си имат метла? Дори и без книгата щеше да повярва ако му бяха казали, че е такава, но сега ... не, нещата бяха далеч по-сериозни и не трябваше да си прави предварителни изводи за Фей само от видяното и чутото. Може би имаше причина името на семейството й да е в тази книга. Може би.
- Сигурна ли си? - приближи се малко, - Все пак говорим за онази Фей, нали?
Даяна се обърна, хвърляйки му въпросителен поглед.
- Добре, де, няма да я съдя, но репутацията й сама говори за нея, знаеш го. - той въздъхна, - И Армстронг? Няма как да е брат му ... - дори не пожела да спомене името на онзи подлец, - Значи е Ник. Някой друг? Само това ли сме?
Щеше да е доста по-спокоен ако са само те двамата, щеше някак да се справи с тях, но доколкото помнеше от прочетеното онзи ден, трябваше да има и още двама. Въпросът беше кои са.
- Други?

Даяна

Даяна
Член на "Тайният Кръг"
Член на

Разбирах реакцията на Адам спрямо Фей,тя си имаше репутация на кучка и вещица,но може би си имаше приина за това,тя не винаги е била такава,някога беше моя приятелка...
-Да знам че е странно ,но да става въпрос за Фей...същото разглезено момиче...
Реакциите на Адам ме забавляваха и ме накараха да се усмихна
-Познавам я добре,а колкото до Ники и брат му..не съм сигурна,но ...Джейк го няма ,а Ник ..може би има начин да разберем...
Беше прав,трябваше да има още..трябваше да сме 6 а до сега само 2ма може би трима
-Мелиса? ..... Има нейната фамилия...Глейзър... и съща...Блейк...това не ми е познато...

Adam Conant

Adam Conant
Член на "Тайният Кръг"
Член на

- Блейк? - подпря се на някакъв шкаф, макар че определено не беше много чисто, - "Блейк" значи? Не, не ми говори нищо. Но определено може да проверим Мелиса и останалите. Така де, пише ли някъде как можем да ги тестваме дали са именно те?
Даяна отново му хвърли онзи неопределен поглед, който използваше, когато намира думите му за забавни, но напълно безсмислени. Да. Как може човек да тества друг дали е вещер? Щом в книгата пишеше имената им, сигурно трябваше да са те. Въпросът беше кога щяха да им "сервират" страхотната новина. Адъм поклати глава, опитвайки се да измисли някакво решение, но така или иначе все още не можеше да свикне с мисълта за магията.
- Добре. Значи, намираме тези тримата, казваме им, а после ще мислим за Блейк, окей? Може да си направим магия да си го телепортираме тук, не мислиш ли?
Засмя се леко и се приближи до Даяна.
- Дали ще можем да направим магия заедно? - очите му се присвиха предизвикателно и той се наведе, едва докосвайки устните й, - Пише ли го в книгата?
Не искаше да изглежда сякаш не му пука за цялата тази работа с вълшебствата, но не можеше да се сдържи.

Даяна

Даяна
Член на "Тайният Кръг"
Член на

Тестваме?Той да не беше на изпит или по скоро те не са химични вещества да ги тестваш ,но пак бе забавно и той го осъзна щом ме погледна,вече не се страхувах толкова от това,а мми се струваше нереално,но никой от двамата не можеше да се сети за Блейк,кой ли е...Когато спомена телепортиране ме напуши смях
-Мили.... не си във филм,телепортирането е само във филмите,дори да сме вещери...правим магии чрез заклинания,не може да се телепортираме
Тогава ми зададе въпрос на който можех даотговоря
-Сега можем!Всеки от нас носи магията в себе си,но тя може да стане по-силна ако обвържем кръга...шестимата образуваме кръг,има заклинание как да бъде обвързан,ще сме по силни...но трябва да сме всички...
Тогава се сетих
-Знаеш за пожара в който загинаха майките ни нали?

Adam Conant

Adam Conant
Член на "Тайният Кръг"
Член на

Ето това вече беше ... неочаквано? Не, всъщност по-скоро беше в реда на нещата да стане въпрос за пожара, особено сега, след като вече знаеха за способностите си. Още в мига, в който Даяна му беше показала всички тези работи, още тогава, през ума му преминаха стотици възможни хипотези, една от които включваше обяснение за смъртта на родителите им. Не можеше да е случайност, че и двете бяха замесени с магия. Просто нямаше как. Сигурно обяснението се криеше в тази малка книжка, както и тази на собственото му семейство, а защо не и книгите на другите семейства, но докато го намерят, можеше да мине доста време. Време, в което можеха само да гадаят.
- Да, знам. - Адъм се отдалечи, заемайки предишното си място до шкафчето, - Намекваш, че цялата работа е свързана, нали?
Самият той беше уверен, но не искаше да плаши Даяна.
- Щеше да е много по-лесно ако можехме да попитаме някой от големите за цялата тази работа. - прокара пръсти по листенцата на женшена, - Но ние не можем, нали? Те не трябва да разбират, че ние знаем, защото могат да се опитат да ни спрат.
А той не искаше да спира. Колкото и скептично да се отнасяше към магията, в него нещо го караше да иска да я практикува. Да я чувства близка. Не можеше да се остави да му я отнемат. Не и сега, не и когато и да е било.

Даяна

Даяна
Член на "Тайният Кръг"
Член на

Той също се сещаше на къде бия,знаеше , че тази магия можеше да е в основота на пожара в който бяха загинали майките ни ,но не само,бащата на Фей и майката на Мелиса също..но още един човек...
-Сигурна съм,спомни си,не само ние загубихме някого в пожара-Родителите на Ник,бащата на Фей и майката на Мелиса... и Джон ... Блекуел .... Той има дъщеря...май фамилията и е Блейк...
Той също мислеше за родителите ни,да ги питаме,но щяха да ни спрат,а и дваматав момента гледахме жен шена и едно заклинание свързано с него,харесвахме магията и това ,че можехме да правим разни неща със силата си
-Не!Няма да ни разберат,ако пожара наистина е свързан със магията ще ни спрат...а не искам да спирам Адам...а ти?

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите